Lastik almanın en kolay yolu

2017 yılında ticari hayatına atılan Siyah Halka, deneyimli kadrosu ile en uygun lastik fiyatlarını müşterilerine ulaştırmayı amaç edinmiş ve tamamen müşteri memnuniyeti odaklı online lastik satış sitesidir. Teknoloji yakından takip ederek, sektörün ve müşterilerinin ihtiyacını belirleyici atılımlarda bulunur. Çağın getirilerini göz önünde bulundurarak opsiyonel hizmetiyle müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılar, farklı marka lastiklerini incelemek ve satın almak için mağaza mağaza dolaşma zahmetinden kurtarır.
 
Siyah Halka, Dünyanın en iyi lastik markalarını bünyesinde bulundurarak her ihtiyaca ve her bütçeye uygun ürünleri müşteriyle buluşturmayı misyonu haline getirmiştir. General, Pirelli, Michelin, Hankook, BF Goodrich başta olmak üzere 20 farklı markanın ürünleri sunulmaktadır. Siyah Halka, gerek fiyat gerek hizmet standartlarıyla daima müşterilerinden yana olmayı vizyonu olarak benimsemiştir.
 
 
Dürüstlük ilkesi gereğince ticaretteki yerini alan Siyah Halka, güler yüzlü müşteri bilinciyle Türkiye'nin dört bir yanına hizmet vermektedir. Online satışlarımızla gereksinim duyduğunuz ürünleri kapınıza kadar getirip, kolay alışverişin keyfini sürmenizi sağlıyoruz. Alışverişlerinizi 7 gün 24 saat boyunca online olarak gerçekleştirebilirsiniz.
 

Stok ve Hızlı Sevkiyat Olanağı

siyahhalka.com, ihtiyacınız olan aradığınız ürünlere en hızlı şekilde ulaşabilmeniz için tasarlandı. Güçlü tedarikçi ağı ve depoları ile stoklarda hazır durumda bulunan 40 Bin üzeri farklı lastik seçeneğini tüm Türkiye'ye hızlı kargo imkânı sunuyor.
 

Güvenli E-Ticaret

SSL teknolojisi ile tarayıcı verilerinizi koruma altına alan siyahhalka.com web sitesi, size yalnızca ödeme aşamasında değil, bütün site içeriğinde güvenli bir internet deneyimi sunmaktadır. Satın alma sürecinde, ödeme için kullanılan kart bilgileri hiçbir şekilde sunucularda kaydedilmeden bankalara aktarılır ve sitede yalnızca bankadan gelen onay ve hata mesajları ile işlem yapılır. Kartınız ile ilgili bilgiler, hiçbir şekilde siyahhalka.com sunucularında kayıt altına alınmamaktadır.